Ana sayfa Haberler

Madencilik Sanayi tahmin: 2013-2014

iyi kalite LED incelemesi ışık satış için
iyi kalite LED incelemesi ışık satış için
KL5LM(C) yüksek kalite, özellikle yüksek parlaklık ve oldukça uzun aydınlatma süresini içerir.

—— Oğuz Kayıhan

DMT-30W iyi explosion-proof ve şok geçirmez özellikleri, hemen hemen hiç gerek kendi yaşam süresi korumak için gösterir.

—— Albert

DL601F iyi explosion-proof ve korozyona dayanıklı özelliği ve düşük bakım maliyeti sahiptir.

—— Cameron

Ben böyle mükemmel lambalar satın, bu dürtmek ne beklemek değildir, iyi bir yerde asla yanlış gitmek

—— Janeth gomez miğfer

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Madencilik Sanayi tahmin: 2013-2014

Madencilik Sanayi tahmin: 2013-2014

Onların Wisconsin madencilik ekipmanları fabrikalarında işten çıkarmalar Caterpillar son duyurular kanıtladığı gibi, küresel madencilik sektörü, yumuşama olduğunu. Çeşitli madencilik şirketleri son haftalarda işten çıkarmalar açıkladı.

Madencilik uzunca bir süre güçlü bir sanayi olmuştur. Gelişmekte olan ülkelerin büyüme, özellikle Çin, metal ve enerji fiyatlarında küresel bir patlama yarattı. Bu fiyat patlaması mevcut zorlukların tohumlarını ekti.

Yüksek fiyatlar yatırımları çekmek. Şirketler, yeni mayın açmak, eski maden genişletmek ve üretimi artırmak için donanım yükseltme milyonlarca dolar harcamak. Farklı şirketlerin bütün üretim pazarı çarptığında, genellikle talebi hedefi ıskalıyor. Fiyatlar düşmeye başlar ve daha tek beklediğinizden daha.

Madencilik yüksek sermaye maliyetleri ile bir endüstridir. Onlar donanıma sahip bir zamanlar havayolu gibi, işletme maliyetleri nispeten düşüktür. Fiyatlar düştüğünde, şirketlerin fiyat, üretim onların bütün ortalama maliyetini kapsar mı sormayın. Bunun yerine, firmaların sermaye maliyetlerini-onlar görmezden sahabelerin vardır. Şirketler marjinal maliyetler, ya da ürünün her ton ile ilişkili nakit harcama odaklanın. Onların nakit harcama sadece biraz daha kurtarabilirsiniz, onlar üretmeye devam edecektir. Havai ve faiz gideri sayılır Onlar bir kayıp alıyor olabilir, ama onlar bu giderlerin bazı katkı yapacak. Mayın kapatılıyor havai ve borç servisi için hiçbir katkı yapmak anlamına gelir.

Gelecek ne getiriyor? Küresel ekonomi, ılımlı genişleyen metal ve yeni yüksekler enerji up talebi bastırıyor devam etmesi muhtemeldir. Şu anda ihtiyacınız olandan daha fazla kapasite madenciliği var gibi ne yazık ki, bu görünüyor. Dünya Elimizdeki kapasite içine büyümek zorunda kalacak. Bu noktada, fiyatların tekrar baş edebilirsiniz.

Ne zamandır olacak özgü materyaller mayınlı ediliyor bağlıdır. Uzun bir zaman gecikmesi fiyatları kurtarmak önce uzun sürer, üretim ve daha çok sermaye yoğun sektörünü artırmak için. Ortalama olarak, metaller ve diğer mineraller için daha fazla fiyat düşüşlerine arayın.

Pub Zaman : 2015-10-26 10:57:10 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Golden Future Enterprise HK Ltd

İlgili kişi: Mr. Anic Zhong

Tel: 86-755-28902532

Faks: 86-755-28903941

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)